Shes Adapter Toshiba original

Shitet nga: Prishtine 08 Pri 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Adapter toshiba i ardhur nga jasht, per te interesuarit mund ta shes dhe llaptopin i cili nuk eshte funksional, ka ekranin e thyer,qmimi per te dyte bashk eshte 55euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim