Shes HARD DISKUN 'WESTERN DIGITAL'' 160.0GB

Shitet nga: ilir 26 Dhj 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
E SHES NJE HARD DISK WESTERN DIGITAL ESHTE I PA PERDORUR
PRES BLERSS SERIOZ
160.0GB bëj edhe ndrrime me sd card,usb,ram memorie,kufje,etj etj
NA SHKRUANI Në FAQEN >>>
https://www.facebook.com/WeB.DessIgn.ILIR.mustafa/?ref=aymt_homepage_panel


hdd,proessor,pllak,dhe shum pjes të lenovos....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim