Shes HDD Sata 750 Gb

Shitet nga: Libert 02 Shk 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   55 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes HDD Sata 750Gb per llaptop dhe pc me Garancion.






-
hp dell iphone ipad lenovo thinkpad
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim