Shes Laptopin Dell XPS M1330 per pjese

Shitet nga: Bujar 07 Nën 01:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79,99 EUR

Komuna: Prishtinë
e shes laptopin Dell XPS M1330 per pjese, Llaptopi permben: Pllaken (Motherboard), Tastieren (Keyboard), Baterin qe e man baterin rreth 1 ore e gjsyme, Ekranin dhe procesorit core 2 duo. Vetem Motherboardi i tij kushton 70 euro. Une po e shes kmplet me qmim 79.99.
Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim