Shes Monitorin 16Inch

Shitet nga: Lirak 11 Mar 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Monitorin 16 Inch ne gjendje te rregullt.I mire dhe komod gjate perdorjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim