Shes Rolline Gaming Mouse

Shitet nga: Lorent 07 Mar 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes gaming mouse Rolline deesign by professionals.
Mouse ka disa funksione ekstra dhe nuk osht si mouse normal lart ka DPI ku mundemi me e ndryshu shpejtsin e ti pa pasur nevoj te hyjm tek opsionet e mouse dhe anash ka back dhe forward.Poashtu anash ka LED lights.
044314550 ose viber +37744314550.Qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim