Shes Set Zvushnikë për Kompjuter/Llaptop

Shitet nga: Fatlum 29 Pri 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes zvushnikë për Pc, Llaptopë, kan za shumë dhe të kthjellët.. Janë të pa përdorur, te ri. Ju mirpresim "DPZ UNIVERZAL" Viber : +37745343325
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim