Shes TENDA 150 Mbps Wireless N -

Shitet nga: Fatlum 11 Shk 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes wireless TENDA 150 Mbps eshte i perdorur pak, eshte ne gjendje shum te mire, arsyeja qe spe perdori eshte se me ka ardh nje 300mbps dhe ky sme duhet me..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim