Shes Urgjent Printerin HP ColorLaserJet

Shitet nga: Ylber 08 Shk 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Printerin HP ColorLaserJet CM2320nf MFP.Printeri osht edhe fotokopje edhe skaner dhe osht ne gjendje te rregullt eshte modeli i fundit i printerve HP...mirepres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim