Shes bateri per laptop HP 4510s, 4530s, Asus mini

Shitet nga: Lick 23 Gsh 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes bateria dhe adaptera te reja pa perdor per:

Bateria:
* HP Probook 4510s (e re origjinal) - 45€;
* HP Probook 4530s (e re kompatibile) - 30€;
* Asus eePC mini 10.1" (e re origjinal) - 40€;

Adaptera:
* Adapter origjinal ASUS 19V-3.42A (35€);
* Adapter origjinal ACER 19V-4.74A (35€).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim