Shes printer lasserjet

Shitet nga: Endrit 07 Gsh 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes printer lasserjet 1100
Printeri mund te mbaj 125 fleta njekohsisht.
Mund te perdorni butonin ekonomik per te hargjuar me pak toner.
Nje toner mund ta perdorni per printimin e 2500 faqeve.Printeri ka toner te mbushur si dhe te gjitha kabllat per startim dhe lidhje me kompjuter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim