Shiten paisje kompjuterike:Kartela Grafike etj.

Shitet nga: Albion Sinsini 23 Mar 01:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes keto paisje per kompjuter te posa ardhura nga gjermonia, gjithashtu jane te pa perdorura, ato jane:
7 kartela grafike :

1 GB MSI---> DDR3, ATI Radeon HD 4350, 64 bit, 1000 MHz, HDMI ___

1 GB, ASUS ---> DDR3, HDMI, DVI-I, VGA, HDCP Compliant___

512 MB, HIS ---> HD 4350 iFan Native, HDMI, 64 bit, DDR3 AGP, 1300 MHz,___

512 MB, NVIDIA ---> GeForce 210, 589 MHz, DDR2, 64 bit,___

128 MB, NVIDA ---> GeForc FX 5200,___

128 MB, NVIDIA ---> AGP 2500, DDR-RAM,___

128 MB, NVIDA ---> FX 5200 GPU, DDR, 64 bit.___

Gjithashtu shitet nje Harddisk 250 GB, SATA per kompjuter,
nje RAM memorje per kompjuter 4 GB,
nje kartel per portet te USB 2.0 si dhe te gjitha kabllot qe jane ne foto.(nese nuk ju shfaqen mund tua dergoj perseri ne viber sepse ka me shume)
Te interesuarit mund te thrrasin ne numrin 044 990 502, gjithashtu edhe ne viber i njejti numer.

Qmimet jan si me poshte:
Kartelat qe kan ka 1 GB kushtojne 20 euro,
Kartelat qe kan ka 512 MB kushtojne 10 euro,
Kartelat qe kan ka 128 MB kushtojne 7 euro,
Harddisku 250 GB kushton 20 euro,
RAM memorja 4 GB kushton 20 euro,
ndersa nese i bleni te gjitha, kabllot dhe paisjet tjera te pa permendura jan gratis.
Produktet qe shiten jane te pa perdorura, gjithashtu nese i bleni do ti verefikojme se a punojne, mund tua dergoj kodin verefikues qe ti gjeni edhe ne google. Ju faleminderit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim