Shitet Sony 2

Shitet nga: Altin 15 Gsh 02:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Sony 2 shum i ruajtur nga gjermania me 2 gjostika origjinal , cd- ja mbi 50 edhe fallc dhe origjinal , dhe ka qipin qe pranon fallc dhe origjinal
044-208-663
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim