Shitet adapteri per mackbook air 2015

Shitet nga: Naim 31 Jan 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet adapteri per mackbook air 2015 ,adapteri eshte ardhur nga shba dhe eshte 100% origjinal , I servisuar eshte sepse e ka pas kabllin e demtuar ne.fund kur ka ardh dhe e kam servisuar dhe eshte funksional 100% , adapteri edhe ndrrohet me diq qe me.konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim