Shitet hdd 500 gb aplle sata 2'5 me 7200rr/m

Shitet nga: Naim 28 Nën 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet hdd I ri aplle 500 gb I ardhur nga Zvicrra , hdd eshte per per mackbook por bene edhe per lloptopa te zakonshem shum.I shpejt dhe shum funksional .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim