Shitet kompjuteri DELL GX 270 sapo ardhur nga gj..

Shitet nga: dell gx 270 07 Pri 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet kompjuteri DELL GX 270 sapo ardhur nga gjermania eshte si me kan i ri dhe ka systemin windows xp me monitor te holl 19 inq , boj ndrrim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim