Shitet per pjese lloptop hp nc600

Shitet nga: Nr 12 Jan 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet perpjes lloptopi hp core 2 duo , lloptopi nuk ndez d.m.th pllaka defekt dhe hdd ska tjerat I ka krejt ne gjendje te mire baterie mban 2 ore min .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim