Shitet projektori ''Epson''

Shitet nga: Projektor Epson 24 Jan 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet projektori Epson ne gjendje shume te mire dhe pak i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim