Shiteten ram memorjet 2gb ddr2 lloptop 10 euro

Shitet nga: Naim 11 Dhj 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten ram memorjet per lloptop ddr2 me 2 gb 10 euro dhe 1 gb 7 euro , si dhe kemi edhe model tjera ddr3 per lloptop dhe per pc , ddr3 me 2 gb eshte 15 euro dhe me 4gb eshte 25 euro me 8 gb eshte 55 euro me 16gb eshte 135 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim