Shtëpize HP Pavilion Slimline

Shitet nga: xxx 30 Jan 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes shtepize per pjes . nuk punon . ka procesor amd athlon II X2 240 2.8 GHZ , Memore 2 GB , HDD 500GB dhe DVD-Rw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim