Shtepizat dhe monitorin

Shitet nga: fiordi-pc 08 Shk 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes:
RedRock shtepizen: quart qore 2.4=9.6 cpu, 4 GB ram, 320 hdd..80 euro
Compaq: 2.4 cpu, 512 ram, 40 hdd..25 euro
Compaq: 2.0 cpu, 713 ram, 20 hdd.20 euro
Sun Monitor me rezulicion te lart..30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim