Shtepize

Shitet nga: Fiton 04 Mar 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
I ka vetem keto paisje :
-Pllaken (pa procesor dhe pa ram),
-DVD Writer,
-Power Suplay,
-Skeleti,
-Flutura e procesorit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim