Shtepizen

Shitet nga: Diart 02 Pri 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
shes shtepizen ne gjendje te rregullt arsyeja e shitjes është sepse i kam dy dhe nuk me duhet më
shtepiza ka keto performanca:
1GB ram me mundesi shtimi dmth mundesh me shtu
232 gb ram te cilin po ashtu mundesh me shtu
ka te instaluar windows xp por mund t ja instalosh edhe windows 7 ose windows tjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim