Shtepizen ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Diart 03 Pri 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
shes shtepizen ne gjendje te rregullt arsyeja e shitjes është sepse i kam dy dhe nuk me duhet më
shtepiza ka keto performanca:
1GB ram me mundesi shtimi dmth mundesh me shtu
232 Gb hardisk te cilin po ashtu mundesh me shtu
256 mb kartelen grafike
ka te instaluar windows xp por mund t ja instalosh edhe windows 7 ose windows tjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim