Softueri per menagjimin e restauranteve si dhe m..

Shitet nga: autostop Dje 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 31 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Bejme shitjen instalimin si dhe menagjimin e aplikacioneve(programeve) te kontabilitetit material si:

1. Program per Restaurante

2. Program per Markete ose te shitjes me pakic.

3. Program per Boutique.

4. Program per Barnatore.• Programet ne vete permbajne :

• Regjitrimin e stoqeve,

• Reghistrimin e fakturave hyrese.

• Menagjimin e kartelave.

• Realizimin e shitjeve.

• Menagjimin e shitjeve te realizuara.

• Shtypjen e raporteve fakturave si dhe porosive.

• Hapjen dhe mbylljen e ndrimeve.

• Ndarjen e shfrytezuesve ne baze te privilegjeve.Programi eshte kompatibil me tegjitha Printerat Fiskal te tregut tone.


Demo programin mundeni ta downlodoni ne:

http://softech.codex-tech.comNa kontaktoni ne

Mob:

044 315 437 /
044 366 308


Email:

kujtim009@gmail.com

enko81@hotmail.comKeywords:Programi i marketeve , program per markete , market , restaurant restorant , shitore
program per shitore. softuer per shitore .softuer per restaurante sofware per restaurant , software per market , program i shitjes me pakic , programi per market , programi per restaurant , taq skrin, touch screen , programi per restorant....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim