Software për Ordinancë Stomatologjike/Pedoiatrike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besart Sinani 10 Pri 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Program për Ordinancë Stomatologjike/Pedoiatrike

Program profesional për menagjimin e pacientave duke perfshirë regjistrimin, rezervimet dhe pagesat .

Programi përmbanë këto module:
1. Regjistrim të Pacientave,
2. Regjistrim të Rezervimeve,
3. Regjistrim të Pagesave të pacientave,
4. Printimi i fatures së shitjes dhe disa printa të listave të tjera
5. Lista të ndryshme dhe raporte të ndryshmeTek Pagesa përfishihet ruatja e fotove të dhëmbeve, ruajtja e fotove të rengenit, ruajtja e zonave të dhembit(siq mund të shihet edhe në foto më lart) .

Sipas nevojes suaj është i mundshëm shtimi i mundësive të reja në program me qëllim që të ju pershtatet bisnesit tuaj .

Instalimi bëhet në Kompjuter dhe databaza është në SQL.

Për më shumë informata ju lutem na kontaktoni në numra te telefonit:
tel+377 (0)45 624 384
tel+377 (0)45 507 287
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim