SteelSeries APEX GAMER KEYBOARD Razer CHROMA

Shitet nga: Servise+ 08 Pri 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Prishtinë
SteelSeries APEX 135€ 2 vjet garancion

Razer deathader CHROMA 80€ 2 vjet garancion

Per me shume informata dhe kompjuter ( paisje gaming ) munde te shikoni ne faqe

fb.com / serviseplusit

+386 49 393 105

+377 45 400 284
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim