SubWoofer 2100W

Shitet nga: Diedon 03 Gsh 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten ( shumice dhe pakice ) Subwoofer 2100W te reja ne paketim. Cmimi per cdo njesi eshte 30 EURO.

Te interesuarit te lajmrohen ne numrat e telefonit: 044 253 183, 044 832 934.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim