Super Ofertë !

Shitet nga: Loging Electronics Kosova 11 Shk 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Loging Electronics ju ofron më se 20.000 artikuj. Komponente elektronike, aksesorë të ndryshëm dhe paisje matëse. Është përfaqësuses i këtyre brendëve: Fluke, Weller, Tasker, Visaton, Konig, Metrel, Tektronix, ElectroPjp dhe Indel.

Loging Electronics Sh.p.k
Rr. Bajram Kelmendi 31 (Ish rruga e Vellushës 50 m nga “4 Llullat”)
10 000 Prishtinë, Repubilka e Kosovës
Website: WWW.LOGING-KS.COM
E-mail: info@loging-ks.com apo sales.ks@loging-ks.com
Tel: 038/234 855 Mobil: 045 936 000 Fax: 038/ 234 856

Ju ofrojmë :
USB Flash drive (Art:CMP-XRAM16/13) : 16GB për vetëm: 15.50 Euro (20 muaj garancion)
Wireless Router (Art:CMP-WNROUT41) : 300Mbps për vetëm: 31.65 Euro (12 muaj garancion)
Wireless Router (Art: TPL-WR720N): 150Mbps për vetëm: 20.00 Euro (20 muaj garancion)
HDMI Kabell (Art: Cable-5503/1): çmimi 5.19 Euro
Syze me kamerë (Art: sec-DVRSG10): çmimi 43.74 Euro (12 muaj garancion)
Laps me kamerë (Art:Sec-DVRPEN11): çmimi 40.01 Euro (12 muaj garancion)
Hard Disk (Art: CMP-Stor41B-500): çmimi 84.82 Euro (24 muaj garancion)
Stacion Meteorologjik (Art:KN-WS200): çmimi 15.18 Euro (12 muaj garancion)
Orë me alarm (Art:BXL-AC10BL): çmimi 10.06 Euro (12 muaj garancion)
Baby phone pa tela (Art: HC-BM10): çmimi 59.49 Euro (12 muaj garancion)
Kabell vazhdues 6 priza (Art: TCD114): çmimi 8.03 Euro

Ne ofrojmë edhe shërbimin e postës së shpejtë në gjithë teritorin e Kosovës. Produkti juaj do të mbërrijë në destinacion tuaj brenda 24 ore.

Pesha deri në 1 kg kushton 3 Euro.
Pesha prej 1 kg deri në 5kg kushton 3.5 Euro.

Orari i punës :
E Hënë – E Premte : 10 :00 – 18 :00
E Shtunë : 09 :00 – 16 :00

Jeni të mirëseardhur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim