Switch 24 port dhe 16 port

Shitet nga: Internet BESI NET 21 Nën 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Switch 24 port dhe 16 port te perdorur po ne gjendje te rregullt firma D-Link
16 port 15 euro
24 port 25 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim