Switch 8 Portesh D-Link

Shitet nga: Global Service 22 Nën 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
te perdorur por ne gjendje shum te mire, se bashku me adapter. Si me shumice dhe pakice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim