Tastierë Solare

Shitet nga: Enis 27 Gsh 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes brand tasierën solare LOGITECH e cila mbushet me dritën e dielit. Nuk ka asnjë kabull dhe nuk ka nevojë për kurrëfarë ndërrimi të baterisë. Pasi të mbushet me dritë është në gjendje ta mbajë baterinë deri në 3 muaj në errësirë të plotë!

Telefonata pranohen çdo ditë pas ores 6 kurse sms-sat ne viber, çdo kohë!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim