Tastierë dhe maus pa tela

Shitet nga: Dardan 24 Gsh 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes tastierë dhe maus pa kabëll "Microsoft wireless optical desktop 700".
Mausi dhe tastiera janë me bateri dhe paisja që transmeton sinjalin. Paisjet në fjalë nuk shiten veq e veq.
Paisjet janë origjinale të blera në Belgjikë. Janë plotësisht funksionale.
Për pyetje të mundshme më kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim