Tastier lloptopi te reja

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: World Computers 24 Tet 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Tastier per lloptopa rreth 90 perqin te tyre i kemi ne stok .
Vetem na nevoitet modeli i lloptopit dhe Emri i lloptopit
Modelte : ACER HP TOSHIM DELL ASUS LG Lenovo ( IBM) etje

Qmimet prej 32 dei ne 40 Euro


Adresa : Bregu i diellit te banesat e bardha . Rr: Gazmend Zajmi objeti i " Standard "
D.P.SH World Computer
tel: +377 44 700 888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim