Tastiere per Kompjuter

Shitet nga: Global Service 22 Nën 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Tasteiere per kompjuter me Usb dhe PS2
Te reja, te pa perdorura si me shumice ashtu dhe pakice.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim