Tastjer flexibile siliconi per PS2 ose per PC

Shitet nga: Arton 06 Shk 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Nje tastjer shume e rehatshme dhe teknologji, pullat shume te buta (nuk bene zhurme kur te shtypen pullat).
Material prej siliconi e mbrojtur nga uji (WATERPROOF) dhe fleksibile-mund te rrotullohet.

Posaqerishte perdoret per SONY PS2 ose per PC/Laptop
E pershtatshme per latopet te cilet nuk kane numrat ne pjesen e djathte.
Gjithashtu ka pjesen per hyrje nga USB ne ps2 port (per kompjutere qe kane te lire portin per keyboard-ps2 port)
Dimensionet jane te njejta me tastjeren e zakonshme.
Cmimi eshte i arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim