Tavolin shtepiz

Shitet nga: buli 27 Sht 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Shef nje tavolin per komjuter dhe nje shtepiz per kompjuter cmimi 70 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim