Thrustmaster Pro Racing ( Schumaher Edition )

Shitet nga: Andi 08 Shk 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes timonin Thrustmaster Pro Racing ( Edicioni i Shumaherit ) osht limited edition vetem 150 copa jon prodhu.Para 3 muje me ka ardh prej Zvicrres 140 CHF u ble atje ( Model 2013 ) osht 100% origjinal dhe kush e njeh firmen Thrustmaster ja din vleren.Osht komplet Timoni,Ndrrusi i shpejtsive (Tiptronic) edhe pedalet gaz, fren.Nuk osht i perdorun ma shum se 5 her,lidhet vetem me kompjutera jo me Sony Playstation apo Llaptop.Osht shum i pershtatshem sepse montohet me tavolin per 2 min.Bon per te gjitha lojrat kompjuterike.Qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim