Toner i rimbushur(recycled) dhe i testuar 100 %

Shitet nga: . 20 Shk 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Prishtinë
Toner i rimbushur(recycled) dhe i testuar 100 %

Recycled Toner HP 12A / Canon FX-9 / Canon FX-10 LaserJet(1010/1012/1015/1018/1020/1022/3015/3020/3030/3050/3052/3055)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim