Tonera Kompatibil Të Gjitha Llojet

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TrioTek Shpk 15 Gsh 12:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Tonera dhe Ketrigja Kompatibil Nga Te Gjitha Llojet Duke filluar prej 11.00 Euro e tutje.
Disa Lloje:
Comp.Toner 92A/EP22 forLJ1100/LBP1120/800/810
Comp.Toner CE278A/CAN728 for HP LJ M1536dnf/MF4410
Comp.Toner CE285A/CAN725 for HP LJ M1132/P1102
Comp.Toner CE505A for LaserJet P2035/2055/CAN719
Comp.Toner HP Q2613A për LaserJet 1300
Comp.Toner Q2613X/C7115X/Q2624X Universal
Comp.Toner Q2612A/FX-10 for LJ 1010/1020/LBP-2900
Etj Etj.....Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim