Tyso printer termik iri srp-300

Shitet nga: rexhep 03 Pri 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Printer HP1102 98.00 EURO
PRINTER HP 1102W ME WIFI (130.00) EURO
COPY/PRINT/FAX HP 1536 (272.00 EURO)
COPY/PRINT/FAX HP 127A (210.00 EURO)
PRINTER LASERIK P1000 (58.00)EURO
PRINTER LASERIK P1050 (58.00)EURO
Printer Termik Tyso SRP-300 (140.00 EURO)
CANON LIDE 110 SCANER (72.00 EURO)
SIDHE SHUM PRODUKTE TJERA TE IT-SE MATERIALIT ZYRTAR,SHKOLLOR MUND TI GJENI NE LIBRARIN ELEA LIPJAN ECILA GJINDET NE QENDER TE QYTETIT PIKERSHT NE SHISHIN ADEM JASHARI EJANI DHE BINDUNI JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim