UPS INVERTOR

Shitet nga: emri 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   1 520 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 20 ups apo edhe mund te shendrrohen ne Invertor, te gjithe ups jan ne gjendje te mire por me bateri(akumulator) te hargjuar.
15euro me cope dhe te gjitha 10 euro copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim