USB 1 TB

Shitet nga: Giza 13 Mar 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes USB me 1 TB kapacitet. Eshte e re dhe e paperdorur. E pershtateshme per arkiva te fileve te nevojshme dhe super e vogel per mbajtje me vete.

Cmimi - 30 Euro

Tel - 044 985 879
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim