USB 1 TB (1000 Gb)

Shitet nga: Fatmir 19 Mar 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Me çmim shumë të arsyeshëm shes USB 1 TB (1,000 Gb). Shumë praktike dhe zë 1000 Gb të dhëna.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim