USB 16GB KITARE dhe cable iphone 5 & 6

Shitet nga: taulant 15 Shk 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   32 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes usb 16 gb ne form te gitares eshte e re pa perdorur dhe 3 kablla te iphone 5,6 jan te mira nuk jan sikur qeta ka 3 euro jan shum ma te mira.me ni fjal jan te kualitetit te mesem.

qmimi per usb 25
USB cable 5 euro copa

kontakt ipko dhe vala
044/049-566-433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim