USB HUB, SMART HUB

Shitet nga: Global Service 22 Nën 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
USB HUB, SMART HUB
Mund te perdoren per TV, Playstation, Kompjuter, veture, e per gjithqka e cila posedon USB port. Si me shumice dhe pakice.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim