USB memorje Kingston ndrrim I mundshem

Shitet nga: bekim 13 Dhj 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

61 EUR   68 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet (Kingston 16GB DataTraveler Vault Privacy Edition USB Flash Drive) i ardhum nga Amerika eshte origjinal me nje qmim 50% me lire,eshte me pasvord vetum ju mundeni ta perdorni dhe te ruani te dhenat sekrete,dhe eshte rrezistent ndaj zjarrit,ujit, etj etj Bejme edhe ndrrim me ndonje Iphone 4,4s,5 Samsung 3,4,5 apo ndonje send tjeter qe me konvenon VIBER +377 44 667 086 per me shum mundeni te klikoni ne linkun me posht per qmimin origjinal

http://www.ebay.com/itm/Kingston-Vault-Privacy-Edition-DataTraveler-USB-Stick-16-GB-USB-2-0-/321626202231?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4ae26a6077
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim