Usb 513 Gb

Shitet nga: Riad 05 Shk 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes usb 512gb e sapo ardhur nga jasht, dhe e pa perdorur, urgjent.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim