Usb Wireless

Shitet nga: xxx 05 Pri 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Prishtinë
Usb Wireless për kompjuter nuk ka cd esht i perdort mirpo punon në windows 7 instalohet vet dhe bon shum mir sepse i gjan driverat vet n windows 7 e kom provu edhe vet bon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim