VGA card

Shitet nga: Global Service 22 Nën 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kartela grafike te modeleve dhe madhesive te njejta me porta konektuese te jashtme te ndryshme. Si dhe me porte te ndryshe si AGP, PC-i, PCI express etj. Te perdoruar por ne gjendje super, si me shumice ashtu edhe ma pakice...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim